Aktuality - Základní umělecká škola

Základní umělecká škola, Praha 10, Bajkalská 11
Přejít na obsah

Od pondělí 7. 12. opět probíhá presenční výuka hudební nauky 1. a 2. ročník paní učitelky Veřtátové.
Informace pro nový školní rok 2021/2022
Vážení rodiče,
prosíme, z důvodu hygienicko-epidemiologické situace neposílejte do ZUŠ své děti, které mají jakékoliv respirační potíže.
Děkujeme Vaše ZUŠ
Výuka hudebních nauk a hudební prvouky zahajuje 13. září 2021
  • Rozvrh HN a Hud. prvouky v Bajkalské: zde
  • Rozvrh HN a Hud. prvouky v Kolovratech: zde

Rádi bychom Vás seznámili s prací našich pedagogů a žáků v době distanční výuky.
Jednotlivé práce jsou umístněné na záložce

___________________________________________________________________________________________________________

Základní umělecká škola poskytuje vzdělání v hudebním, výtvarném, tanečním a literárně-dramatickém oboru.

Připravuje žáky na studium na středních a vysokých školách uměleckého nebo pedagogického zaměření a na studium na konzervatořích.

Základní umělecká škola organizuje přípravné studium, základní studium I. a II. stupně.

Škola je zapojena do projektu základních umĕleckých škol:
zahrada školy

Návrat na obsah