Aktuality - Základní umělecká škola

Základní umělecká škola, Praha 10, Bajkalská 11
Přejít na obsah

Přijímací řízení - talentové zkoušky pro jednotlivé předměty a obory
se uskutečnily v týdnu od 9. do 13. května 2022

Výsledky budou  3. 6. 2022 zaslány na emailové adresy, které byly uvedeny na přihlášce.
Koncert učitelů Kolovraty

___________________________________________________________________________________________________________

Základní umělecká škola poskytuje vzdělání v hudebním, výtvarném, tanečním a literárně-dramatickém oboru.

Připravuje žáky na studium na středních a vysokých školách uměleckého nebo pedagogického zaměření a na studium na konzervatořích.

Základní umělecká škola organizuje přípravné studium, základní studium I. a II. stupně.

Škola je zapojena do projektu základních umĕleckých škol:
zahrada školy

Návrat na obsah