Žáci osvobození z docházky do HN - Základní umělecká škola

Pokud Vaše dítě z vážných důvodů nemůže navštěvovat hodiny HN řádně, lze požádat o individuální studijní plán u ředitele školy, a to nejpozději do konce září. Pozdější žádosti nebudou vyřízeny. Formulář žádosti naleznete na školním webu v záložce Ke stažení – žádost o osvobození z docházky do HN.

Rozhodnutí ředitele školy – „Schválení žádosti o osvobození z docházky do HN“ obdrží zákonný zástupce žáka na e-mail, který uvedl jako kontaktní adresu pro komunikaci se školou.

Žáci, kteří mají schválený individuální studijní plán, mají povinnost každé pololetí přijít do školy na přezkoušení formou písemného testu.

ZUŠ Bajkalská:

V uvedeném termínu se žák dostaví do třídy Hudební nauky (pavilon B). Časové okno pro napsání testu je vždy od 14:00 – 17:00. (Pozn.: jestli žák přijde ve 14:00 a test zpracovává do 16:00 nebo přijde v 15:15 a test napíše za 15 minut, záleží pouze na jeho schopnostech a připravenosti). Potřebuje s sebou pouze psací potřeby a případně přezůvky. Ve třídě bude vždy jedna učitelka HN, která bude dětem nápomocna.

Termíny přezkoušení pro první pololetí školního roku 2024/2025:

pondělí 2. prosince
středa 4. prosince
  čtvrtek 12. prosince

ZUŠ Bajkalská – pobočka Kolovraty:

V uvedeném termínu se žák dostaví do třídy Hudební nauky (přízemí) v Kolovratech.
 Termíny přezkoušení pro první pololetí školního roku 2024/2025:

úterý 10.12. v čase 15.30 - 18.00
  pondělí 16.12. v čase 15.00 - 16.45

Výsledek a hodnocení testu bude odeslán zákonnému zástupci žáka na e-mail, který uvedl jako kontaktní adresu pro komunikaci se školou
nejpozději do pátku 20. prosince 2024.

V případě nerozhodné známky si může pedagog HN vyžádat ústní přezkoušení. Na termínu se vždy předem dohodne s rodiči žáka.