CHARAKTERISTIKA STUDIASEMINÁŘSTUD. MATERIÁLY FINALE (NOTOGRAFIE)NOT. PAPÍR/DOKUMENTY

(Studijní materiály jsou archivovány z důvodu přehlednosti probrané látky. Ucelený soupis s ukázkami napomáhá studentům v dohledání kompletních publikací v knihovnách, knihkupectvích apod. Náhledy jsou chráněny heslem a určeny výhradně studentům skladby ZUŠ Bajkalská.)

Některé náhledy jsou zabezpečeny (heslem) metodou ZIP a nelze je zobrazit pomocí webového prohlížeče. Tyto soubory nejdříve stáhněte do počítače. K následnému otevření můžete použít např. Keka (freeware Mac), The Unarchiver (freeware Mac), Tux Commander (freeware Linux), 7-zip (freeware Win), Total Commander (shareware Win) apod.

Teorie

Hercog, Eduard: Úplný rejstřík dvanáctitónových všeintervalových řad – náhled (heslo vyžadováno)

Michels, Ulrich: Intervaly – náhled (heslo vyžadováno)

Kofroň, Jaroslav: Akordy – náhled (heslo vyžadováno)